• Veľmi sa teším, že chceš so mnou prejsť kúsok svojej rodičovskej cesty, aby sme spolu mohli rásť.
  Mne sa v živote už mnohokrát potvrdilo, že ak sa chcem v niečom zlepšiť, tak sa musím učiť od najlepších. Určite tým nechcem povedať, že čo sa rešpektujúceho a vnímavého prístupu k deťom týka, som v tom najlepšia. Nemyslím, že viem všetko, ale naučila som sa toho celkom dosť a hlavne to denno - denne žijem so svojou rodinou a svojimi deťmi. Učím sa za pochodu, každý deň si analyzujem svoje kroky, čo by som mohla urobiť inak, lepšie a tiež si všímam, čo sa mi už darí veľmi dobre.
 • Veľmi rada na tejto ceste pomôžem aj tebe.
  Môžem ti dať iný pohľad na situáciu, ktorú práve riešiš alebo sa môžem podeliť o svoju skúsenosť, ak som si podobnou situáciou prešla aj ja. Rada sa s tebou podelím o moje vedomosti, ktoré som získala vďaka čítaniu kníh, či vďaka absolvovaným kurzom na tému kontaktného rodičovstva, rešpektujúcej výchovy či zdravia.
 • Podstatné je, aby si vedela pomenovať svoj problém či situáciu, na ktorú hľadáš riešenie
  a s ostatným ti pomôžem ja. Už viac nebudeš na tieto problémy a otázky sama. Podelím sa so všetkým, čo mi pomáha, čo robím denno - denne ako rituál, ako sa vzdelávam, čo čítam, ako na sebe pracujem, čo ešte nezvládam, ako mením svoj slovník. Podelím sa o nápady, poinšpirujem ťa, podržím ťa, povzbudím tam, kde možno v okolí nenachádzaš oporu. Ukážem ti cestu, ako sa môžeš napojiť na svoje dieťa a vybudovať si s ním hlboký a pevný vzťah hneď od začiatku alebo aj z miesta, kde sa práve nachádzaš.
 • Čo urobiť nedokážem.
  Nedokážem vyriešiť problém za teba, viem však, že ak aplikuješ moje rady a skúsenosti do svojho života s deťmi, tak sa úspech určite dostaví. Chce to tvoju vieru, odhodlanie, otvorenú myseľ a chuť na sebe pracovať.
 • Čo som a čo nie som.
  Som vyškolená laktačná poradkyňa v OZ Mamila a poradkyňa v oblasti nosenia detí. Celé roky sa vzdelávam v oblasti Riadenej a kontrolovanej detoxikácie organizmu u MUDr. Josefa Jonáša. Mám za sebou zopár kurzov na tému rodičovstva i zdravia a 4 víkendový rodičovský kurz Rešpektovať a byť rešpektovaný. Nie som ale psychológ, ani pedagóg, ani vyškolený kouč. Všetko čo robím, a s čím sa delím, vychádza z môjho hlbokého vnútorného presvedčenia, že deti sú vzácne bytosti, ktoré keď budeme milovať hlbokou a bezpodmienečnou láskou, tak máme nádej na úplne novú generáciu ľudí, ktorí budú súcitní a láskaví k sebe i k našej planéte Zem a takíto ľudia majú možnosť zachrániť tento svet.

Vyber si formu konzultácie

Telefonická konzultácia
39€
19€
30 minútová konzultácia
Máš konkrétnu a jasnú otázku a chcela by si sa so mnou poradiť?
rýchla a konkrétna rada či pohľad na tvoj problém
otázku mi napíš vopred
pružné a krátke poradenstvo
nepotrebuješ sa rozprávať a filozofovať
potrebuješ poradiť
čas rozhovoru si spolu dohodneme vopred
Objednávam si konzultáciu
Po úhrade faktúry sa mi ozvi na číslo 0905 223 490 a dohodneme si deň a čas, kedy si zavoláme. Svoju otázku mi pošli v správe alebo e-mailom na m.huljakova@vnimavamama.sk 3 dni vopred, aby som sa mohla pripraviť. Budem mať pre teba konkrétne návrhy. Priprav si pero a papier, aby si si mohla robiť poznámky. Ak sa rozhodneš inak, 3 dni pred dohodnutým dátumom telefonátu, môžeš konzultáciu zrušiť a ja ti vrátim peniaze v plnej výške.